O nas

Zadaj pytanie

CMK Myjnie jest firmą młodą choć doświadczoną dzięki zaangażowaniu i determinacji w wykonywanych realizacjach.  Do niedawna zajmowaliśmy się doradztwem w wyborze odpowiedniej myjni dostosowanej do portfela oraz lokalizacji, natomiast w obecnym czasie dzięki doświadczeniu oraz stale rosnącym wymaganiom klientów rozpoczęliśmy produkcję myjni bezdotykowych pod własną nazwą.  Nasze myjnie charakteryzują się przede wszystkim bezawaryjnością dzięki wysokiej klasy technologii. Produkujemy tylko myjnie kontenerowe. Każda wyprodukowana myjnia jest inna, indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta.

Oferty technologii zawierają najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku światowym jak również innowatorskie oprogramowanie do myjni (naszego autorstwa), które pozwala w pełni kontrolować pracę wszystkich podzespołów jak również zużycie chemii na każdym stanowisku.

Czysty zysk dla inwestora. 

Wysoko rozwinięta technologiajak również jedyne takie w Polsce oprogramowanie gwarantuje niezawodność myjni na każdym etapie jej pracy, niezależnie od pory roku czy temperatury.  
 

Zajmujemy się również generalnym wykonawstwem inwestycji począwszy od projektu, pozwolenia na budowę, czy wyboru konstrukcji oraz koloru myjni. Współpracujemy z doświadczoną firmą budowlaną, która niezawodnie realizuje wszystkie nasze inwestycje pod myjnie. Ważne jest by współpracować z najlepszymi, fachowcami w swojej branży. Dlatego też Nasze myjnie są tak doskonałe.

Zapraszamy do współpracy z wybitnymi fachowcami, ale przede wszystkim pasjonatami w swojej branży.

Wspieramy również przy:

-  ocenie, znalezieniu i wyborze lokalizacji pod myjnie bezdotykowe i automatyczne;
-  przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania niezbędnych pozwoleń;
-  wyborze firmy wykonującej prace budowlane;
-  dobieraniu odpowiednich działań marketingowych i zarządczych.

Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę i posiadamy szeroką wiedzę w zakresie mocnych i słabych stron poszczególnych rozwiązań technologicznych nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji myjni. Dzięki współpracy z CMK myjnie Nasi Klienci nie mają problemów z serwisem czy przestojem na myjni, dzięki temu ich myjnie są funkcjonalne i niezwykle dochodowe. 

Link